Zapraszamy do Ośrodka Doskonalenia Kadr ERGON na kursy na dźwigi towarowe oraz budowlane. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w powadzeniu tego rodzaju szkoleń w branży – wyróżnia nas dodatkowo przystępna cena oraz wysoka zdawalność egzaminów w Urzędzie Dozoru Technicznego. Każdego, kto chciałby pracować jako operator dźwigu, zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą! W naszym ośrodku można skorzystać z dwóch typów zajęć – to kurs na dźwig samojezdny oraz stacjonarny – budowlany lub towarowy. Zależnie od wybranego typu zajęć przyszły dźwigowy otrzymuje stosowne uprawnienia na dźwigi – bez nich zgodnie z przepisami prawa nie można wykonywać pracy na tym stanowisku. W tym celu konieczne jest podejście do egzaminu państwowego prowadzonego przez Urząd Dozoru Technicznego oraz jego pozytywne zaliczenie. Wybierając kurs dźwigowego z nami, mogą Państwo otrzymać uprawnienia już przy pierwszym podejściu, przy czym z pewnością zadowoli Państwa dodatkowo nasza cena – stale dbamy, aby była ona jak najbardziej konkurencyjna przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości edukacji.

Kurs na dźwigi podzielony jest na następujące kategorie:

  • II D – uprawnia on do obsługi urządzeń budowlanych towarowych lub też towarowo-osobowych
  • I D – uprawnia on do obsługi urządzeń towarowych i szpitalnych

Każdy kurs na dźwig prowadzony w naszym Ośrodku Doskonalenia Kadr jest starannie dopracowany pod kątem swojej zawartości teoretycznej oraz praktyki. Wspólnie stanowią one skuteczną podbudowę, którą powinien znać każdy operator dźwigu kurs nasz dlatego pozwala także na łatwe zadanie egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego (cena egzaminu podana jest na stronie UDT). Przypominamy, że uprawnienia dźwigowe są ważne bezterminowo zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Wybranie naszej oferty to bardzo dobra inwestycja w swoją karierę!

Wymagania związane z podjęciem nauki i uzyskaniem uprawnień:

  • ukończone minimum 18 lat
  • co najmniej podstawowe wykształcenie
  • zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora

Szczegółowo opracowane zagadnienia, które bazują na wymaganiach egzaminacyjnych UDT to nasz atut. Właśnie dlatego przygotowujemy do egzaminów tak skutecznie i zdawalność w naszym Ośrodku jest zawsze na wysokim poziomie. Kurs na operatora dźwigu obejmuje następującą tematykę:

  • informacje na temat eksploatacji urządzeń oraz związane z nim przepisy dozoru technicznego
  • podstawowe informacje, w tym budowa oraz podział urządzeń
  • obowiązki na stanowisku operatora urządzeń
  • informacje na temat Bezpieczeństwa i Higieny Pracy na stanowisku
  • zajęcia praktyczne

Nad przebiegiem zajęć czuwają doświadczeni instruktorzy z wieloletnim stażem w swoim zawodzie. Przekażą oni Państwu wszystkie informacje teoretyczne, a następnie będą uczestniczyli w przeszkoleniu praktycznym.

W naszym Ośrodku mogą wybrać Państwo kurs operatora dźwigu jako otwarty – jest on dostępny dla każdego, także jako zamknięty – jest przeznaczony dla grup. W kwestii zajęć zamkniętych ich tematyka może być dowolnie modyfikowana według życzeń klienta co do specyfiki stanowisk zajmowanych przez pracowników. Nasi pracownicy zawsze służą pomocą i dobiorą do Państwa potrzeb najbardziej optymalne rozwiązania. W tym przypadku cena może się różnić od standardowych szkoleń – udzielamy dodatkowych rabatów, dlatego prosimy o kontaktowanie się z nami w celu uzyskania wyceny. Zajęcia standardowo prowadzone są w naszym Ośrodku w Warszawie, ale na życzenie jesteśmy w stanie dojechać praktycznie w każde miejsce na terenie Polski, aby je przeprowadzić.