Nasz ośrodek zapewnia specjalistyczny szkolenia na urządzenia podlegające dozorowi technicznemu, w tym m.in. kurs na podesty ruchome, który przygotowuje do egzaminów na uprawnienia na podesty ruchome przejezdne, wolnobieżne, stacjonarne i inne przed różnymi komisjami, w tym UDT Warszawa, gwarantujemy uczestnikom zajęć najwyższą jakość przekazywania wiedzy oraz praktyczne umiejętności, dzięki którym każdy może uzyskać państwowe uprawnienia UDT i rozwijać swoją ścieżkę zawodową.

UCZESTNICY ZAJĘĆ

W ramach naszej oferty zajęć proponujemy obsługę i konserwację takich urządzeń jak zwyżki, ale także nowoczesne podnośniki koszowe oraz bardzo często stosowane podnośniki nożycowe. Nasze kompleksowe szkolenia UDT dedykowane są w szczególności pracownikom budowlanym i przemysłowym, firm reklamowych, a także dla instalatorów czy operatorów takich urządzeń jak podnośniki koszowe oraz inne maszyny tego rodzaju. Każdy nasz kurs na podesty ruchome to zajęcia praktyczne i teoretyczne prowadzone przez wykwalifikowaną i fachową kadrę, więc każdy uczestnik może na tym całkiem sporo zyskać i zadbać o swoją karierę zawodową.

CEL ZAJĘĆ

Nasze szkolenia UDT mają na celu zyskanie przez uczestników uprawnienia na podesty ruchome przejezdne oraz zdanie egzaminów z pozytywnym wynikiem. Przygotowujemy do różnych egzaminów państwowych, w tym także przed komisją UDT Warszawa, dzięki czemu każdy uczestnik kursu może być pewien, iż posiada odpowiednią wiedzę i umiejętności, by uzyskać uprawnienia UDT. W ramach zajęć można się nauczyć:

  • obsługi urządzeń,
  • budowy maszyn,
  • konserwacji,
  • zasad BHP,
  • specyfikacji technicznej.

 

Uczestnik zajęć może się dowiedzieć, jak obsługiwać i konserwować takie urządzenia jak zwyżki, czy też podnośniki nożycowe oraz oczywiście bardzo popularne dzisiaj podnośniki koszowe. Warto, zatem postawić na nasze profesjonalne szkolenia UDT i zapewnić sobie najwyższy poziom edukacji zawodowej.

KORZYŚCI LEKCJI

Nasz ośrodek zapewnia kompleksowy kurs na podesty ruchome, na którym każdy uczestnik może zyskać cenną wiedzę teoretyczną oraz dowiedzieć się, jak wykorzystać ją w praktyce. Po zakończonych lekcjach będzie można bez obaw zająć się obsługą czy konserwacją takich urządzeń jak zwyżki oraz nowoczesne podnośniki nożycowe. Gwarantujemy przygotowanie do egzaminów oraz uzyskania certyfikatów zawodowych przed różnymi komisjami, w tym także UDT Warszawa. Nauczaniem zajmują się u nas wyłącznie najlepsi i doświadczeni specjaliści, dzięki czemu każdy uczestnik zajęć może uzyskać uprawnienia na podesty ruchome przejezdne bez jakichkolwiek problemów. Warto dzisiaj postawić na nasze uprawnienia UDT i zapewnić sobie doskonałe zajęcia, na jakich rzeczywiście przekazywana jest niezbędna wiedza teoretyczna i praktyczna w tym zakresie.