Zapraszamy na profesjonalne kursy obsługi sprężarek oraz innych urządzeń, takich jak chociażby: dmuchawy, ssawy, kompresory oraz instalacje sprężonego powietrza. Nasz ośrodek istnieje na rynku od wielu lat. Posiadamy doświadczenie i najlepszą kadrę szkoleniowców, dzięki czemu każdy uczestnik kursu jest zadowolony z przebiegu kształcenia.

KURS OBSŁUGI SPRĘŻAREK

W ramach oferowanych zajęć zapewniamy profesjonalne szkolenie, jakie prowadzi do uzyskania uprawnień eksploatacji i dozoru sprężarek oraz innych tego rodzaju urządzeń. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów z dużym doświadczeniem, a wiedza przekazywana jest w komfortowy i przystępny sposób. Oferujemy także korzystne ceny, dzięki czemu każdy może uzyskać odpowiednie kwalifikacje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnych szkoleń na sprężarki.

OFERTA ZAJĘĆ

Prowadzimy zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, zakończone egzaminem przed komisją kwalifikacyjną. To z kolei uprawnia do uzyskania certyfikatu zawodowego, który jest ważny przez pięć kolejnych lat. W ramach naszych zajęć zapewniamy uczestnikom wiedzę z zakresu:

  • budowy urządzeń,
  • obsługi i eksploatacji,
  • metody regulacji,
  • uruchamianie i zatrzymanie urządzeń,
  • przepisów prawnych,
  • BHP oraz P.POŻ.

CENA I KONTAKT

W naszych zajęciach może wziąć udział każda osoba, która posiada minimum wykształcenie podstawowe oraz skończone 18 lat. W celu poznania szczegółowego cennika oraz terminów szkoleń, zachęcamy do kontaktu z naszym ośrodkiem. Zapewniamy specjalistyczne zajęcia i komfortowe warunki współpracy. Zapraszamy na nasze szkolenia na sprężarki wszystkie zainteresowane osoby.