Kurs na suwnice

Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON zaprasza na kurs na suwnice do miasta Warszawa oraz innych miejscowości na terenie całej Polski. Nasze kursy UDT to najlepszy wybór dla osób chcących uzyskać uprawnienia – gwarantujemy kompleksowe przygotowanie do egzaminu podczas zajęć z naszymi doświadczonymi instruktorami i zapewniamy atrakcyjne ceny.

Organizowane w naszym Ośrodku szkolenia UDT na suwnice to kompleksowe zajęcia obejmujące zarówno teorię, jak i praktykę, na podstawie których operator może wykonywać swoje obowiązki sprawnie i bezpiecznie. Zajęcia prowadzone są w dwóch kategoriach zgodnie z UDT: II S – suwnice, wciągniki i wciągarki obsługiwane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne warsztatowe, I S – suwnice, wciągniki i wciągarki obsługiwane z poziomu roboczego lub z kabiny oraz żurawie stacjonarne warsztatowe.

Dostępne u nas kursy przeznaczone są dla osób chcących uzyskać uprawnienia UDT na suwnice, a także wciągniki, wciągarki oraz żurawie stacjonarne warsztatowe. Prowadzimy też inne szkolenia, między innymi na podesty ruchome, dźwigi, HDS. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy spełnić poniższe wymogi:

  • wiek co najmniej 18 lat
  • minimum wykształcenie podstawowe
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku operatora suwnic poświadczony zaświadczeniem lekarskim

Głównym celem prowadzonego przez nas szkolenia na suwnice jest przekazanie uczestnikom zasad sprawnej i bezpiecznej obsługi tego urządzenia, które używane jest między innymi w halach przemysłowych, na bocznicach, składowiskach, w stoczniach. Podczas zajęć w naszym Ośrodku uczymy kompleksowo, między innymi poruszając poniższą tematykę:

  • dozór techniczny urządzenia
  • podstawowe informacje o suwnicach oraz ich budowie
  • obowiązki na stanowisku operatora urządzenia
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy
  • zajęcia praktyczne obsługi urządzenia

Prowadzone przez nas zajęcia spełniają aktualne wymogi i biorą pod uwagę zagadnienia egzaminacyjne UDT. Uprawnienia uzyskane po zaliczeniu egzaminu są bezterminowe i na ich podstawie można znaleźć zatrudnienie w Polsce oraz w innych krajach – możliwe jest wydanie zaświadczenia w języku angielskim.

Zapraszamy na kurs na suwnice – cena w naszym Ośrodku jest bardzo atrakcyjna. Szkolimy w mieście Warszawa oraz w innych miejscowościach na terenie całego kraju. Dokładne informacje na temat kosztów, lokalizacji oraz terminów dostępne są na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu rezerwacji szkolenia lub uzyskania innych informacji. Prowadzimy też inne szkolenia, w tym na żurawie (dźwigi) i HDS, G1, G2, G3, kursy wysokościowe. Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON – szeroka oferta, zawsze przystępna cena!

 

Więcej informacji:

Czynności zabronione

 

Dopuszczenie operatora

 

Kategorie uprawienia

 

Kurs na Suwnice