Przykładowe urządzenia na które organizujemy kursy i egzaminy.


Uprawnienia SEP

Uprawnienia HDS

Operator żurawia

Kurs dźwigowego

Hakowy – sygnalista
ODK Ergon Warszawa

Kurs alpinistyczny
ODK Ergon Warszawa

Inne szkolenia

Szkolenia w Ośrodku ERGON

Od kilkunastu lat w Ośrodku Doskonalenia Kadr ERGON specjalizujemy się w prowadzeniu kursów pozwalających na uzyskanie uprawnień na różne stanowiska pracy. Prowadzimy między innymi szkolenia SEP (Stowarzyszenia Elektryków Polskich), PSE (Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne), SIMP (Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników Polskich), SITPS lub SITSpoż (Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego) i pozostałe powoływane w Polsce przez Urząd Regulacji Energetyki (URE) w różnych grupach – G-1 (elektroenergetyka), G-2 (ciepło) oraz G3 (gazy), szkolenia BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy oraz UDT (Urzędu Dozoru Technicznego).

Nasze kursy są skierowane do osób chcących uzyskać uprawnienia do pracy w Polsce i za granicą. Dzięki nim kursanci uzyskują kompleksową podbudowę teoretyczną i praktykę do podejścia do egzaminów organizowanych przez instytucje nadające uprawnienia. Stale współpracujemy z SEP, PSE, SIMP, SITPS i innymi instytucjami branżowymi oraz UDT, dlatego nasze programy zajęć są zawsze dostosowane do najnowszych wymagań. Jednocześnie także nasze zajęcia są tak opracowane, aby pozytywne zdanie egzaminu nie stanowiło dla kursantów większego problemu.

Nasze szkolenia SEP, PSE, SIMP, SITPS, UDT i inne są prowadzone w Warszawie w siedzibie naszego Ośrodka, a także w innych miejscach według życzeń klientów. Oferowane przez nasz ośrodek z miasta Warszawa szkolenia SEP, PSE, SIMP, SITPS i inne przygotowują do podejścia do egzaminu przed komisjami w całej Polsce – można wybrać komisję, przed jaką chce się zdawać egzamin. Komisje powołuje Urząd Regulacji Energetyki (URE) – informacje na ich temat można znaleźć na stronie internetowej URE. Prowadzimy zarówno zajęcia otwarte – dostępne dla każdego, jak i zamknięte – dla grup. Ceny kursów zależne są od ich tematyki oaz od liczby uczestników – dla stałych klientów oraz przy większych grupach oferujemy atrakcyjne obniżki. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez specjalistów z odpowiednim przygotowaniem teoretycznym i wieloletnią praktyką w zawodzie.

Nasza oferta obejmuje między innymi szkolenia:

  • SEP – uprawnienia sep do 1kV, a także uprawnienia innych komisji, m.in.: PSE, SIMP, SITPS
  • HDS
  • na operatora żurawia
  • na operatora dźwigu
  • na hakowego
  • i innego rodzaju szkolenia, które znajdą Państwo na naszej stronie

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług – w Ośrodku Doskonalenia Kadr ERGON zawsze uzyskają Państwo wsparcie ekspertów!