Zapraszamy na kurs operatora żurawia do Ośrodka Doskonalenia Kadr ERGON działającego w Warszawie. Dla wszystkich osób, które chcą pracować na stanowisku operator żurawia wieżowego kurs nasz to korzystny wybór – zapewniamy kompleksową naukę teorii oraz praktykę wraz z doświadczonymi instruktorami, wyróżnia nas także atrakcyjna cena oraz wysoka zdawalność egzaminów UDT.Prowadzony w naszym Ośrodku kurs operatora żurawia wieżowego to szczegółowo dobrana tematyka zajęć teoretycznych oraz zajęcia praktyczne, na podstawie których operator może pracować sprawnie i bezpiecznie. Prowadzimy szkolenia w dwóch kategoriach – I Ż oraz II Ż – cena kursów jest różna. Kurs operatora żurawia wieżowego nadaje uprawnienia I Ż. Uprawnienia II Ż dotyczą obsługi żurawia samojezdnego, w tym samochodów wyposażonych w HDS – kursy te również dostępne są w naszej ofercie.

Oferowany kurs na żurawia I Ż jest skierowany do osób, które chcą uzyskać niezbędne uprawnienia na żurawie wieżowe, szybkomontujące oraz samojezdne. Do przystąpienia do szkolenia należy spełnić następujące warunki:

  • wiek minimum 18 lat
  • co najmniej wykształcenie podstawowe
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku operatora żurawi wieżowych i szynowych poświadczony zaświadczeniem lekarskim

Każde szkolenie składa się z dwóch części – teoretycznej oraz praktycznej, które zakończone są egzaminem państwowym zdawanym przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Dopiero wtedy uczestnik może otrzymać stosowne uprawnienia na żurawie w formie zaświadczeń (cena podejścia do egzaminu dostępna jest na stronie UDT). Uprawnienia te są ważne bezterminowo. Na podstawie uzyskanych uprawnień można znaleźć zatrudnienie zarówno w Polsce, jak i za granicą – możliwe jest wydanie zaświadczenia także w języku angielskim.

Głównym celem prowadzenia szkolenia jest zapoznanie uczestników z zasadami bezpiecznego i sprawnego obsługiwania urządzeń, które są powszechnie stosowane w budownictwie przemysłowym czy mieszkaniowym. Tematyka szkoleń prowadzonych w naszym Ośrodku obejmuje między innymi następujące zagadnienia:

  • informacje dotyczące dozoru technicznego
  • podstawowe dane o urządzeniach oraz ich budowie
  • zabezpieczenia elektryczne i mechaniczne
  • obowiązki na stanowisku operatora
  • zasady bezpieczeństwa i higieny pracy
  • zajęcia praktyczne obsługi urządzenia

Gdy interesują Państwa oferty jako operator żurawia wieżowego kurs cena w naszym Ośrodku z pewnością Państwa zadowoli. Dbamy o to, aby cena kursu była jak najbardziej przystępna. Dla większych grup przygotowaliśmy atrakcyjne obniżki. Zajęcia prowadzone w formie zamkniętej mogą być indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta pod kątem ich tematyki – prosimy o skontaktowanie się z naszymi pracownikami, którzy doradzą, jakie rozwiązania będą optymalne. Zajęcia są organizowane zarówno w naszej siedzibie znajdującej się w Warszawie, jak i możemy dojechać do Państwa praktycznie na terenie całej Polski.

Zachęcamy do kontaktu z nami, dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania. Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON – szeroka oferta, zawsze atrakcyjna cena!