W naszej ofercie dostępne są:

Wszystkie prowadzone przez nasz Ośrodek kursy są zaprojektowane zgodnie z aktualnymi wymogami UDT i innych organizacji, biorąc pod uwagę ich wymagania egzaminacyjne. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów z wykorzystaniem nowoczesnych, aktywizujących metod. Dzięki temu nasi kursanci pozyskują kompleksową wiedzę oraz umiejętności do uzyskania uprawnień.

Siedziba Ośrodka Doskonalenia Kadr ERGON znajduje się w mieście Warszawa, ale prowadzimy zajęcia również w innych miejscowościach w kraju w naszych oddziałach regionalnych – Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław.

Aktualne informacje dotyczące naszego harmonogramu szkoleń dostępne są na stronie internetowej. W razie organizacji szkoleń zamkniętych możemy umówić się na organizację szkolenia w dowolnym miejscu i czasie uzgodnionym z klientem.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami szkoleniowymi, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów +48 22 290 29 09 oraz pod adresem poczty elektronicznej:biuro@ergon.edu.pl

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi kursami zaprezentowanymi na naszej stronie internetowej i zachęcamy do wybrania naszych usług!