W Ośrodku Doskonalenia Kadr ERGON już od 15 lat prowadzimy profesjonalne szkolenia dla pracowników na różne stanowiska wymagające uprawnień. Specjalizujemy się przede wszystkim w szkoleniach G1, G2, G3 i innych szkoleniach nadających uprawnienia elektryczne, UDT, IP, BHP, PPOŻ oraz pierwszej pomocy. Nasz Ośrodek tworzą doświadczeni instruktorzy i wykładowcy z szeroką wiedzą oraz praktyką zawodową, z czego wielu z nich pracuje na uczelniach wyższych.

Głównym celem naszej działalności jest kompleksowe przygotowywanie kursantów do egzaminów prowadzonych prze Urząd Dozoru Technicznego oraz innych typów egzaminów stanowiskowych prowadzonych między innymi przez Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne (PSE), Stowarzyszenie Inżynierów Mechaników Polskich (SIMP), Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego (SITPS lub SITSpoż) i pozostałe powoływane przez Urząd Regulacji Energetyki (URE). W Polsce funkcjonuje kilkaset komisji egzaminacyjnych powoływanych przez URE. Problemami energetycznymi i doborem urządzeń zajmuje się także UDT, na przykład certyfikuje instalatorów OZE. Właśnie dlatego wszystkie nasze szkolenia są szczegółowo dopracowane i zawierają zarówno wiedzę teoretyczną, na której bazują egzaminy, jak i praktykę, która buduje lub poszerza umiejętności kursantów w zakresie sprawnego i bezpiecznego operowania maszynami na różnych typach stanowisk. Swoje kursy prowadzimy głównie w Warszawie, gdzie znajduje się nasza siedziba, ale również jesteśmy w stanie dojechać do naszych klientów na terenie całej Polski.

Oferta naszego Ośrodka obejmuje między innymi szkolenia nadające uprawnienia elektryczne, w tym: szkolenia G1. G2. G3 i pozostałe instytucje powoływane przez Urząd Regulacji Energetyki (URE) – egzaminy można zdawać przed komisjami w całym kraju, szkolenia HDS przeznaczone do uzyskania uprawnień do pracy na stanowisku operatora hydraulicznych dźwigów samochodowych, szkolenia na hakowego, nadające uprawnienia dźwigowe oraz uprawnienia operatora żurawi i inne szkolenia UDT. Wszystkie prowadzone przez nas kursy są realizowane na bazie autorskich programów, które biorą pod uwagę wymagania egzaminacyjne UDT. Właśnie dlatego przygotowujemy naszych kursantów zawsze efektywnie, a zdawalność egzaminów w naszym Ośrodku plasuje się na wysokim poziomie. Jednocześnie cieszymy się dużym zaufaniem i zadowoleniem wśród kursantów – aż 98% z nich poleciłoby nas innym osobom.

Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON jest firmą zarejestrowaną pod numerem 699/K/95r. w ewidencji szkół i placówek niepublicznych miasta stołecznego Warszawy jako niepubliczna placówka oświatowa realizująca działalność edukacyjną.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zapraszamy do skorzystania z meie teenused! Oferujemy także kursy na uprawnienia UDT i suwnice oraz kursus mobiilsete platvormide jaoks i ADR.

Zespół Ośrodka Doskonalenia Kadr ERGON

Informacje na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej i zostały opracowane, by uczestnik szkolenia mógł być świadomy możliwości uzyskania uprawnień u różnych podmiotów w Polsce.