W naszej ofercie dostępne są:

• szkolenia SEP (PSE, SIMP, SITPS) w kategoriach G1, G2 i G3
  • kursy na uprawnienia HDS
  • szkolenia UDT, w tym operatora żurawia, suwnicy, dźwigu, podesty ruchome oraz hakowy sygnalista
  • kursy na sprężarki
  • kursy wysokościowe – alpinistyczne

Wszystkie prowadzone przez nasz Ośrodek kursy są zaprojektowane zgodnie z aktualnymi wymogami UDT i innych organizacji, biorąc pod uwagę ich wymagania egzaminacyjne. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów z wykorzystaniem nowoczesnych, aktywizujących metod. Dzięki temu nasi kursanci pozyskują kompleksową wiedzę oraz umiejętności do uzyskania uprawnień.

Siedziba Ośrodka Doskonalenia Kadr ERGON znajduje się w mieście Warszawa, ale prowadzimy zajęcia również w innych miejscowościach w kraju w naszych oddziałach regionalnych – Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław.

Aktualne informacje dotyczące naszego harmonogramu szkoleń dostępne są na stronie internetowej. W razie organizacji szkoleń zamkniętych możemy umówić się na organizację szkolenia w dowolnym miejscu i czasie uzgodnionym z klientem.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami szkoleniowymi, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów +48 22 290 29 09 oraz +48 504 010 044 oraz pod adresem poczty elektronicznej: biuro@ergon.edu.pl.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi kursami zaprezentowanymi na naszej stronie internetowej i zachęcamy do wybrania naszych usług!